Політика конфіденційності

1. Загальні положення
Ця Політика конфіденційності (далі «Політика») є невід’ємною частиною Умов користування Сайтом, укладених між відвідувачем (далі «Ви», «Користувач») та благодійною організацією «Благодійний фонд»Наша справа Україна»( далі «Ми», «Фонд») з використання сайту: https://www.nashasprava.net/ (далі “Сайт”).
У Політиці конфіденційності описано види особистої інформації, яку ми отримуємо від відвідувачів сайту, порядок її збирання, обробки, використання.
У Політиці розповідається про те, як ми використовуємо цю інформацію, про методи роботи з особистою інформацією, як можна до нас звернутися у разі виникнення будь-яких питань. Інформація та персональні дані збираються, обробляються, використовуються відповідно до вимог чинного законодавства України.
Ми зберігаємо за собою право вносити зміни до Політики конфіденційності в будь-який час та з будь-якої причини, без попередження Вас про відповідні зміни.
Ваше надання інформації на Сайті є Вашою згодою зі змістом цієї Політики конфіденційності та означає, що Ви надаєте свій дозвіл на використання та розголошення відповідно до цієї Політики конфіденційності. Якщо Ви не погоджуєтесь з умовами цієї Політики конфіденційності, не надсилайте Нам інформацію та припиніть користуватися Сайтом.

2. Види отриманої інформації
Ми збираємо, використовуємо інформацію, яка стосується Вас у тому випадку, якщо Ви її добровільно надали. Ми можемо збирати інформацію, яка дозволяє встановити Вашу особу (далі «Персональні дані»), якщо Ви вирішуєте взаємодіяти з Нами шляхом надсилання запитів, здійснення благодійних внесків через Сайт. Персональні дані включають Ваше ім’я, телефонний номер, адресу проживання, адресу електронної пошти, дані Ваших документів, іншу подібну інформацію, cookies-файли, теги, відстеження IP адреси, URL, назва Вашого інтернет-провайдера, IP-адреса, дані про версії програмного забезпечення Вашого браузера, переглянуту рекламу тощо.
Якщо Ви хочете зробити благодійний внесок через Сайт, Ви будете перенаправлені на сайт третьої особи — платіжного оператора, через який можна здійснити такий платіж, Ваші платіжні дані будуть надані не Фонду, а платіжному оператору, і Ваші дані оброблятимуться ним відповідно до його політики конфіденційності чи іншого договору, укладеного з Вами.
Ми не хочемо збирати інформацію про відвідувачів, які не досягли 18 років. Якщо батьки або інші законні представники дитини виявлять, що вона надала певну інформацію сайту, і вважають, що такі дані повинні бути знищені, на їх запит Ми будемо вживати заходів, щоб видалити таку інформацію.

3. Використання інформації, яку ми отримуємо
Ваші Персональні дані та інша надана Вами інформація використовуються тільки з тією метою, з якою Ви надаєте їх нам, з метою підтримки та організації зворотного зв’язку з Вами, для направлення Вам кореспонденції, повідомлень, інформації рекламного характеру, для ведення бази контактів, відвідувачів, благодійників для здійснення статистичних, рекламних, соціологічних та інших досліджень, для формування договорів та інших документів, необхідних для оформлення наших відносин.
Ми не продаємо інформацію третім особам.

4. Безпека даних
Фонд зобов’язується зберігати надану Вами інформацію, вживати всіх запобіжних заходів для захисту інформації від втрати, неправильного використання, неправомірного внесення змін. Однак, жоден метод передачі інформації через мережу Інтернет або мобільні засоби зв’язку не є безпечним. Тому ми не можемо гарантувати безпеку будь-якої інформації.
Ви підтверджуєте це, і розумієте можливість особисто і самостійно нести всі ризики, пов’язані з цим.

5. Поширення інформації, яку ми отримуємо, третім особам
Ми можемо передавати надану Вами інформацію третім особам тільки для захисту безпеки нашого сайту, для сприяння судовим процесам або запитам інших державних органів, для запобігання фізичній шкоді або фінансовим збиткам.

6. Посилання на інші ресурси
Ви повинні усвідомлювати, що інші інтернет-сайти, посилання на які містяться на Сайті або в листах електронної пошти Фонду, можуть мати власні положення щодо збору та обробки інформації, з якими необхідно ознайомитись.


7. Контакти
Якщо у Вас виникли запитання щодо цієї Політики конфіденційності або Ви вважаєте, що ми її не дотримуємося, Ви можете написати нам: nashasprava.ukraine@gmail.com.
Цей проект є постійно діючим, через масштабні потреби, у разі закриття проекту та залишку коштів на рахунку проекту, зібрані кошти будуть розподілені між іншими діючими проектами благодійної організації, і користувач автоматично погоджується з тим, що цей внесок є благодійним і не підлягає поверненню.